Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrā ir pieejams plašs un interesants piedāvājums klašu kolektīviem, skolēnu grupām, ģimenēm, individuālajiem apmeklētājiem, draugu lokam, skolēnu grupām, u.c..

Šeit ir iespēja dažādos veidos – asinot prātu, spēlējoties, ejot rotaļās,  praktiski darbojoties – izzināt latviešu tautas tradīcijas. Ir gan pastāvīgais, gan mainīgais piedāvājums. Centra mainīgais piedāvājums  gatavots un organizēts atbilstoši norisēm dabā un cilvēku dzīvē: Rudenāji, Ziemassvētku laiks, Pavasara gaidīšana, Vasaras Saulgrieži.

Piedāvājumā ietilpst:

• Zinātkāres istaba – pastāvīgo (izzinošu ierīču un spēļu kopums)
  • Tradīciju cietoksnis, kas plašāk pazīstams kā izlaušanās istaba
  • Stunda Vecajā klasē – 70-to gadu klases aprīkojums, skolēnu dzīve skolā šajā vēstures periodā ŠOBRĪD NAV PIEEJAMA!
  • Senās rotaļas un spēles
  • Vēsturiskā ekskursija – Druvienas muižas stāsts
  • Izstādes
  • Druvienas amatnieku darbu izstāde,
  • Tradicionālo svētku svinēšana
  • Telpas semināru, konferenču, dažādu ģimenes vai uzņēmuma viesību organizēšanai
  • Naktsmītnes
  • Dažādi amatu prasmju apguves kursi un apmācības pieaugušajiem

Pirms ierašanās vēlams interesēties par nodarbību pieejamību, telpu noslodzi.

Sadarbojamies ar Druvienas pagasta pārvaldi, Druvienas kultūras namu, Druvienas pagasta bibliotēku, kultūras kompleksu “Silmači”, Druvienas pagasta attīstības biedrību “Pērļu zvejnieki”.